Відомий журналіст Володимир Мостовий став лауреатом премії за захист свободи слова імені Ігоря Лубченка

1 листопада 2012 в 13:51
Конкурсна комісія Національної спілки журналістів України відзначила вагомий внесок співзасновника газети «Дзеркало тижня» в боротьбу за високі професійні стандарти і захист свободи слова.
mostovoy.jpg
telekritika.ua

Голова Комісії з журналістської етики, співзасновник газети «Дзеркало тижня. Україна» Володимир Мостовий став лауреатом Національної премії за захист свободи слова імені Ігоря Лубченка.

Як повідомила прес-служба Національної спілки журналістів України, про це під час відкриття на фасаді редакції газети «Обрії Ізюмщини» меморіальної дошки багаторічному голові НСЖУ Ігорю Лубченку повідомив голова спілки Олег Наливайко.

За словами Наливайка, «дуже символічно, що першим лауреатом премії став голова Комісії з журналістської етики, співзасновник газети «Дзеркало тижня», соратник Ігоря Федоровича Лубченка в боротьбі за свободу слова і права журналістів Володимир Павлович Мостовий».

Конкурсна комісія відзначила вагомий внесок у боротьбі за високі професійні стандарти і захист свободи слова інших номінантів премії: Віру Мальчук - редактора газети «Трудівник Полісся», Василя Демяніва - редактора газети «Коломийський вісник» та Гільдію власних кореспондентів Одеси.

Національна журналістська премія за захист свободи слова імені Ігоря Лубченка була заснована в 2012 році НСЖУ для заохочення та нагородження людей і організацій, які досягли успіхів та суспільного визнання у сфері відстоювання права на свободу слова, боротьбі за високі професійні журналістські стандарти.

Премія присуджується напередодні дня народження Ігоря Лубченка. 3 листопада йому виповнилося б 75 років.

Володимир Мостовий в журналістиці з 1967 року, з 1994 року - головний редактор газети «Дзеркало тижня», а з 2001 року - голова Комісії з журналістської етики.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...