Водіїв, які знімають співробітників ДАІ на камери, саджатимуть на 15 діб

1 серпня 2012 в 14:22
Якщо співробітник ДАІ як фізична особа не бажає, щоб водій знімав його на відео, він може вимагати припинити зйомку. Якщо водій відмовиться, його можуть посадити на 15 діб «за невиконання законних вимог співробітника міліції».

Державна автомобільна інспекція (ДАІ) відзначає право своїх співробітників вимагати від водіїв припинити відеозйомку своєї роботи. Про це в ході прямої телефонної лінії у виданні «Комсомольская правда в Украине» повідомив заступник начальника управління ДАІ Міністерства внутрішніх справ Володимир Рєзніков.

«Якщо говорити однозначно, можуть чи не можуть знімати (водії на камеру співробітника ДАІ), я говорю, що знімати можуть, але при цьому є вимога закону ... Це професія співробітника ДАІ - стояти з жезлом, він виконує владні повноваження. Але при цьому він є і фізичною особою, людиною, яка нарівні з іншими громадянами користується захистом своїх прав, передбачених Конституцією. Він, як і будь-яка особа, має право, якщо він не хоче, щоб його знімали, висунути вимогу до будь-якої особи припинити відеозйомку», - сказав він.

Рєзніков зазначив, що право громадян вимагати припинити знімати їх на камеру, передбачено статтею 307 Цивільного кодексу.

У той же час, як повідомляє infocar.ua, Рєзніков у своєму листі від 20 липня 2012 року в відповідь на інформаційний запит громадянина повідомив, що водії, які знімають роботу інспекторів ДАІ, можуть покарані на 15 діб адміністративного арешту «за невиконання законних вимог співробітника міліції».

Читайте також:

Соціологи знайшли в Україні людей, яким подобається, як працює ДАІ

У ДАІ зацікавилися їздою регіонала Лук’янова зі швидкістю 240 км/год

У ДАІ поскаржилися на нестачу приладів для фотофіксації порушень ПДР

Харківським даішникам до Евро- 2012 пошили форму «космічних десантників»(фото)

 

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...