Топ Новини

Внутрішні війська України можуть перейменувати у жандармерію

26 березня 2012 в 08:44
Внутрішні війська України збираються змінити не тільки застарілу назву, а й навчитися працювати за зразком європейських колег.
voyska.jpg
segodnya.ua

Головнокомандувач Внутрішніх військ України Сергій Яровий не виключив, що підрозділ можуть перейменувати у жандармерію.

«Зараз саме підбираємо варіанти. Наприклад, «сили правопорядку», «внутрішні сили» і навіть «жандармерія». Зараз у рамках програми з обміну досвідом ми тісно співпрацюємо з французькими жандармами», - заявив він.

«Вони часто запитують, чи не хочемо теж жандармами стати. У перекладі це слово означає «люди зброї» або «озброєний почет». Це не остаточний варіант. Можливо, оголосимо конкурс на кращу назву», - зазначив він.

Він також заявив, що до обов'язків підрозділу, у першу чергу, входить охорона порядку. «Хоча нашим бійцям доводиться вступати у поєдинки зі злочинцями. Окрім того, нам довірено супровід особливо важливих вантажів, охорону дипломатичних місій, конвой арештованих», - заявив він.

Глава підрозділу також відзначив, що співробітники внутрішніх військ беруть участь у миротворчих місіях. «Років десять тому було багато охочих стати миротворцями, зараз менше. Платять українським миротворцям менше за інших - 0-800 на місяць. Ми задіяні у Конго, Кот-д'Івуарі, Ліберії, Судані, Східному Тиморі. Умови роботи важкі, повернувшись, можна все зароблене витратити на ліки. Ми більше зацікавлені в навчанні наших офіцерів за кордоном в розвинених країнах, зараз вони проходять підготовку у Франції, Італії, Англії, Іспанії. Хочемо навчитися охороняти порядок, як в Європі», - заявив він.

Внутрішні війська України входять до структури Міністерства внутрішніх справ і налічують понад 30 тисяч осіб. Бюджет - понад 2 млрд грн на рік.

Читайте також:

Правопорядок на фінальних матчах Євро-2012 будуть забезпечувати до 7 тисяч міліціонерів


МВС України провалило реформу внутрішніх військ, - Рахункова палата

Янукович відправить українських миротворців у Конго на справжню війну

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...