Військовослужбовці ЧФ РФ утримують українських студентів на маяку

22 серпня 2011 в 06:15
Вісьмох активістів громадської організації «Студентське братство» утримуюють військовослужбовці Чорноморського флоту РФ на маяку «Сарич».

Про це повідомив спікер молодіжної організації Святослав Сірий.

За його інформацією, близько 20 активістів «Студентського братства» розпочало акцію з метою активізації діяльності виконавчої служби щодо повернення Україною кримських маяків.

«Коли активісти увійшли на територію маяка і піднялися на вежу «Сарича», російські військовослужбовці в силовій формі зібрали їх в рубку чергового по маяку й продовжують утримувати», - сказав спікер організації.

Він зазначив, що «активісти відмовилися говорити з російськими військовослужбовцями, пояснивши, що на території маяка моряки РФ перебувають незаконно».

«Ми говоритимемо тільки з українською стороною й сподіваємося, що тепер, коли міліцію не пускали на територію маяка, тепер, завдяки нашій акції, українська міліція зможе зайти сюди», - сказав він.

За його словами, активісти демонтували на воротах маяка «Сарич» табличку з назвою контрольного пункту російських морських піхотинців.

Також вони «почали демонтаж колючого дроту, якою російські військовослужбовці незаконно обплутали український маяк».

С. Сірий також заявив, що активісти мають намір почати спорудження наметового містечка для продовження акції зі звільнення українських маяків до Дня Незалежності.

2 серпня Господарський суд Криму скасував прийняту 23 вересня 2010 постанову Виконавчої служби Мін'юсту про відмову у відкритті виконавчого провадження з виконання судових рішень про передачу «Держгідрографії» кримських маяків.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...