Топ Новини

Виявлено 14 невідомих листів Вольтера

20 січня 2012 в 20:16
Оксфордські дослідники виявили 14 невідомих листів Вольтера. На думку вчених, вони свідчать про роль, яку зіграло перебування в Англії в кар'єрі знаменитого філософа і письменника.
Voltaire.jpg
mala.bc.ca.

Вольтер, він же Франсуа-Марі Аруе, прожив в Англії три роки від початку своєї письменницької та просвітницької кар'єри: з 1726 по 1729 роки він вивчав англійську науку і культуру, а також, як виявилося, не гребував брати всіляку допомогу від англійського уряду.

Серед іншого, один з листів являє собою згоду Вольтера на прийняття гранту в розмірі 200 фунтів стерлінгів від британської королівської сім'ї, пишуть znaki.fm.

Крім того, як стало відомо, під час перебування в Англії Вольтер сам відхрещувався від свого французького імені Франсуа, наполягаючи, щоб його називали на англійський манер Френсісом.

«Вольтер приїхав до Англії, будучи маловідомим поетом, з єдиною рекомендацією від британського посла в Парижі в кишені. Те, які міцні зв'язки він встиг навести в середовищі британської аристократії, демонструє його обдарованим кар'єристом», - стверджує професор Оксфорда Ніколас Кронке.

Планується, що дослідження цінних документів, яким займається Оксфордське Товариство Вольтера, стане частиною проекту зі створення повного зводу спадщини Вольтера.

Цю монументальну працю планується завершити до 2018 року. Як вважає Кронке, який знайшов «англійські» листи в американській бібліотеці, вченим зараз відомо близько 20 тис. листів Вольтера, однак не менше кількох тисяч ще тільки належить відкрити і вивчити. ! Zn

Читайте також:

За матеріалами: Znak1
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...