Вищий госпсуд «відібрав» ділянку біля гімнастичної школи

26 січня 2012 в 13:15
Замість 0,34 га на Печерській площі, Господарському суду дали ділянку в 1,2 га на бульварі Дружби народів, 12а, яка перебувала у користуванні у Центру художньої гімнастики "Школа Дерюгіних".

Київська міська рада виділила Вищому господарському суду України земельну ділянку на бульварі Дружби народів у Печерському районі замість скандальної ділянки на Печерській площі. За дане рішення на засіданні Київради у четвер проголосували 90 депутатів.

Згідно з рішенням, Вищий господарський суд України добровільно відмовляється від земельної ділянки площею 0,34 га на Печерській площі на вул.Копиленка, 6. Будівництво адміністративного будинку Вищого госпсуду на цій ділянці викликало активний протест у киян.

У той же час, Київрада дала дозвіл Вищому госпсуду на розробку проекту землеустрою щодо земельної ділянки на бульварі Дружби народів, 12а, площею 1,2 га.

Разом з тим, лідер фракції "БЮТ-Батьківщина" у Київраді Тетяна Меліхова заявила, що дана земельна ділянка на бульварі Дружби народів раніше була передана у постійне користування Центру художньої гімнастики "Школа Дерюгіних" для будівництва Центру художньої гімнастики. Однак Вищий госпсуд за позовом прокуратури Києві 23 листопада 2011 року прийняв рішення, яким припинено право постійного користування цією ділянкою.

"Господарський суд сам собі, без згоди "Школи Дерюгіних", посилаючись на те, що власник ділянки нібито не проти її віддати, зобов'язав центр повернути землі Києва. У той же час "Школа Дерюгіних" такої згоди не давала, підтвердженням чому є позов Центру художньої гімнастики в Апеляційний господарський суд на дане рішення", - підкреслила Тетяна Меліхова.

Читайте також:

Київрада не повернула киянам відібрану госпсудом землю

Вищий госпсуд купив квартир на 25 млн. У два рази дорожче, ніж його колеги

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...