Топ Новини

Викритого у плагіаті німецького міністра оштрафували на 20 тис. євро

23 листопада 2011 в 12:02
Німецька прокуратура припинила провадження справи щодо екс-міністра оборони ФРН Карла-Теодора цу Гуттенберга, обвинуваченого в плагіаті при написанні кандидатської дисертації, зобов'язавши його виплатити штраф у 20 тис євро за порушення авторських прав. Про це у середу, 23 листопада, повідомив представник прокуратури.

За його словами, гроші за взаємною згодою цу Гуттенберга та сторони звинувачення буде переведено на рахунок німецької організації допомоги дітям, хворим на рак. Таким чином, до судового розгляду справа не дійшла.

У праці цу Гуттенберга експерти нарахували як мінімум 23 уривки, які порушують авторські права. Всього до прокуратури надійшло близько 200 позовів за звинуваченням колишнього міністра у плагіаті.

Цу Гуттенберг подав у відставку зі своєї посади 1 березня 2011 року. До цього він відмовився від наукового ступеня кандидата наук, а потім і університет Байройта позбавив екс-міністра кандидатського ступеня. Сам цу Гуттенберг запевняв, що при написанні своєї праці він «втратив контроль над джерелами».

У даний час прокуратура має намір провести також перевірку того, чи не мало з боку колишнього міністра місце зловживання службовим становищем. За деякими даними, цу Гуттенберг при створенні своєї дисертації неодноразово вдавався до допомоги наукових співробітників бундестагу.

Нагадаємо, що книга президента України Віктора Януковича «Opportunity Ukraine» трохи більше, ніж значною мірою складається з плагіату.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...