Топ Новини

Відсьогодні палити в ресторанах заборонено

16 грудня 2012 в 08:46
В Україні набув чинності закон, що забороняє куріння в громадських місцях. Зокрема забороняється куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів у приміщеннях ресторанів, держустановах, а також на зупинках громадського транспорту. Таким чином, відтепер не буде поділу залів для курців і не курців.
kurenie.jpg
world.fedpress.ru

У неділю, 16 грудня, набув чинності закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів".

Закон з сьогоднішнього дня забороняє куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів у приміщеннях ресторанів, держустановах, а також на зупинках громадського транспорту.

Згідно з законом, забороняється, крім спеціально відведених для цього місць, куріння в приміщеннях підприємств, установ і організацій, в готелях, гуртожитках, в аеропортах і на вокзалах. Документ зобов'язує власників або орендарів відповідних приміщень відводити спеціальні місця для куріння, сукупна площа яких не повинна перевищувати 10% загальної площі відповідної будівлі або приміщення.

Штраф за куріння в недозволених місцях встановлений від 1 до 10 тис. грн. За розміщення попільничок або куріння в ресторанах законом передбачається штраф від 1 до 10 тис. грн, а невідведення спеціальних місць для куріння, необладнання їх витяжкою або іншими засобами для видалення тютюнового диму також карається штрафом в розмірі від 1 до 10 тис. грн.

Читайте також:

У Європі мають намір заборонити тонкі сигарети

Кількість курців в Україні скоротилася на 15% завдяки збільшенню цін на сигарети


Відтепер пачки сигарет будуть «прикрашені» страшними картинками про наслідки куріння (ФОТО)

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...