Топ Новини

Відпочиваючі на Азовському узбережжі роз'їжджаються через дохлу рибу у морі

2 липня 2012 в 15:58
riba.jpg
Ірини Левченко, unian.net

На Азовському узбережжі через підвищення температури повітря і морської води відбувається масовий викид бичків. Як повідомляє маріупольський сайт Ilich.in.ua, за словами працівниці одного з комунальних підприємств Маріуполя, яка відпочивала на узбережжі, «берег усіяний тоннами дохлої риби. Багато підприємств цілими автобусами евакуюють людей з пансіонатів, які тепер стоять порожніми, як після Чорнобиля».

На сайті Державної Азовської морської екологічної інспекції сказано, що щорічно у весняно-літній період під час підвищення температури повітря і морської води можна спостерігати велику кількість мертвої риби, викинутої на берег. Виною тому - зниження вмісту розчиненого у воді кисню, що призводить до задухи донних видів риб басейну Азовського моря, пояснюють екологи.

Для запобігання викиду мертвої риби на узбережжі Азовського моря організаціям, що мають дозвільні документи на здійснення рибного промислу, дозволяється проведення меліоративного лову водних живих ресурсів. Мета лову - вилучення окремих видів риби та інших водних живих ресурсів для оптимізації кількісного, якісного складу популяцій, попередження загибелі від явищ задухи, епізоотій, поліпшення стану водних екосистем.

Щорічно проводиться комплекс заходів щодо усунення надзвичайного стану, створюються мобільні групи, які постійно проводять гідрохімічний контроль морської води.

Фахівці екологічної інспекції щодоби в літній період проводять контроль температурного, кисневого режимів морської води і кількості вилучених біоресурсів під час проведення меліоративних заходів.

2 липня температура води в Азовському морі була 21-24 градуси.

Читайте також:

У Криму 150 мертвих дельфінів викинуло на берег


Екологи: До 2050 року в світі виловлять всю рибу


Близько Лос-Анджелеса на поверхню спливли мільйони дохлих риб

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...