Топ Новини

Великобританія готова приймати тисячу талановитих мігрантів на рік

20 липня 2011 в 16:22
Великобританія створює спеціальну програму з залучення щороку по одній тисячі талановитих іммігрантів, що відзначилися в науках та мистецтві. Про це повідомляє газета Guardian.
nauka_web_nacionalni_proekti_165.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У середу міністр імміграції Великобританії Деміен Грін назвав чотири держструктури, які можуть запрошувати в країну для постійного проживання талановитих іноземців.

«Наша нова програма для видатних громадян, доступна для тисячі заявників, допоможе і далі привертати до Великобританії найяскравіших фахівців у своїх галузях, і зберігати глобальне лідерство Сполученого Королівства», - пояснив Д. Грін.

За словами Д. Гріна, Рада з мистецтва Англії і Королівське товариство отримали квоту в 300 іммігрантів на рік, ще по двісті чоловік може номінувати Королевська інженерна академія та Британська академія гуманітарних і суспільних наук.

Структурам дозволяється запрошувати до Великобританії не лише лідерів у названих областях, але і «тих, хто потенційно може стати лідером».

Рішення створити нову програму імміграції було прийнято через численні протести організацій, що курують у Великобританії розвиток науки і мистецтва.

На думку представників цих структур, колишня система розподілу квот для іммігрантів ставила під загрозу міжнародну репутацію країни в сфері науки і мистецтва.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...