Вбивці Джона Леннона знову відмовили в достроковому звільненні

23 серпня 2012 в 17:35
Незважаючи на спроби вбивці Леннона виправитися його звільнення може підірвати повагу до закону, вирішила комісія. Наступне прохання він зможе подати через два роки.
LENNON-KILLER.JPG
news.yahoo.com

Комісія з умовно-дострокового звільнення в США в сьомий раз відхилила прохання вбивці Джона Леннона - Марка Девіда Чепмена.

«Незважаючи на ваші спроби виправитися, ваше визволення зараз може підірвати повагу до закону. Трагічна втрата, до якої жахливий, жорстокий, холодний і розважливий злочин, що ви його вчинили, не може бути забута », - йдеться у зверненні представника комісії з УДЗ Саллі Томпсон.

Наступне прохання про умовно-дострокове звільнення Чепмен зможе подати через два роки.

Цього року Чепмен подавав уже сьоме своє прохання. Останнього разу в 2010 році члени комісії, які розглянули його клопотання, відхилили запит після листа вдови Леннона Йоко Онос з проханням відмовити вбивці її чоловіка в достроковому звільненні.

Восьмого грудня 1980 вбивця п'ять разів вистрілив в спину культовому музиканту, коли той разом з дружиною Йоко Оно повертався зі студії звукозапису Hit Factory. За 25 хвилин лікарі констатували смерть Леннона від втрати крові.

Чепмен не намагався втекти з місця злочину, поліція застала його там же за читанням «Над прірвою в житі» Джерома Селінджера. До спланованого вбивства він кілька разів намагався покінчити з собою і лікувався від депресії. Крім того, Чепмен зізнався, що замишляв замах на Елізабет Тейлор і Жаклін Кеннеді Онассіс.

Суд визнав вбивцю осудним і засудив його до довічного ув'язнення з правом подачі прохання про умовно-дострокове звільнення через 20 років.

Читайте також:

ДЖОН И ЙОКО — МАТЕРИАЛ ДЛЯ НОВОГО ФИЛЬМА?

ДЕВЯТЬ ДЕТЕЙ СКАЗОЧНОЙ ЧЕТВЕРКИ «БИТЛЗ»

Діти учасників The Beatles створять власну групу

Альтернативна історія The Beatles втілиться у фільмі

За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...