В Японії відновив роботу другий ядерний реактор

18 липня 2012 в 05:42
В Японії сьогодні відновив роботу четвертий енергоблок АЕС "Оі" у префектурі Фукуї, ставши тим самим другим працюючим ядерним реактором у країні. Енергію він почне виробляти у суботу, а на повну потужність повинен вийти до 25 липня. Цей процес супроводжувався маніфестаціями тієї частини місцевого населення, яка виступає проти використання атомної енергетики.
reaktor.jpeg
e1.ru

В Японії сьогодні відновив роботу четвертий енергоблок АЕС "Оі" у префектурі Фукуї на південному заході центрального острова Хонсю, ставши тим самим другим працюючим ядерним реактором у країні.

Енергію він почне виробляти у суботу, а на повну потужність повинен вийти до 25 липня.

На початку місяця знову запрацював перший реактор - третій енергоблок тієї ж АЕС "Оі". Цей процес супроводжувався маніфестаціями тієї частини місцевого населення, яка виступає проти використання атомної енергетики.

Підготовка до перезапуску енергоблоків АЕС "Оі" проходила не зовсім добре - на обох реакторах відбулося кілька інцидентів, які хоч ніяк не вплинули на безпеку і працездатність АЕС, але стали додатковим приводом для побоювань з боку противників АЕС в Японії.

Буквально на цьому тижні двічі спрацював сигнал тривоги на четвертому реакторі "Оі".

Третій і четвертий енергоблоки АЕС "Оі" є поки єдиними працюючими ядерними реакторами у всій країні.

Решта 49 справних атомних енергетичних установок або перебувають на технічному огляді, або очікують дозволу на відновлення діяльності після аварії на АЕС "Фукусіма-1" у березні минулого року.

До цього атомні станції давали приблизно третину всієї необхідної Японії електроенергії. Зараз їхню зупинку заповнюють запуском раніше законсервованих теплових станцій, введенням в дію нових газових генераторів.

Однак цього літа, в залежності від ситуації, влада очікує суттєву нестачу електроенергії. В результаті промисловим користувачам дано вказівку зменшити її споживання в залежності від району на 5-15%.

Введення в дію реакторів на АЕС "Оі" дозволить значно поліпшити ситуацію.

Читайте також:

Японія вирішила знову запустити два ядерних реактори

В Японії зупинено останній атомний реактор

На »Фукусімі-1» стався витік радіоактивної води

Рівень радіації на "Фукусімі» в 10 разів перевищив смертельну дозу

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...