Топ Новини

В українських студентів з'явиться більше шансів вирушити на навчання до зарубіжних ВНЗ

15 вересня 2011 в 14:32
Уряд України має намір продовжувати і розвивати практику спрямування за бюджетні кошти українських студентів на навчання до зарубіжних ВНЗ, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.
kpi_universitet_student_27.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Ми цього року починаємо таку практику і будемо все розвивати, вже наступного року ми направимо на навчання значно більше студентів", - сказав він під час зустрічі з кращими українськими студентами, яких держава направляє на навчання за кордон.

За його словами, реалізація такої програми пов'язана не з тим, що в Україні погані ВНЗ і вони не можуть дати хорошу освіту, а з тим, що Україна рухається до Європи і повинна знати який рівень викладання в зарубіжних вищих навчальних закладах, які дисципліни викладаються і яким чином.

М.Азаров висловив сподівання, що студенти повернуться після навчання з новими знаннями і здійснять внесок у розвиток вітчизняної науки. "Досі в Україні немає сучасного жодного лауреата Нобелівської премії", - зазначив він.

Окрім цього, М.Азаров доручив міністру освіти науки, молоді та спорту Дмитру Табачнику проконтролювати питання працевлаштування студентів, які повернуться після отримання освіти (як повідомлялося раніше, згідно з результатами соцопитування, більше 40% студентів впевнені, що гарну роботу можна отримати тільки по знайомству) .

У конкурсі на отримання можливості навчатися за державний рахунок у зарубіжних ВНЗ взяло участь близько 500 студентів з усієї України, у кінцевому результаті було відібрано 142 студента, які отримають магістерську підготовку у кращих вищих навчальних закладах Європи та Америки.

Нагадаємо, що Україна є одним з найбільших «експортерів» студентів до європейських ВНЗ.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...