В Україні якість шкільної освіти вища, ніж у Європі

20 березня 2012 в 08:11
В ООН відзначають, що в Україні шкільна освіта набагато якісніша, ніж в Європі. На думку представника організації, слабкою стороною у країні є ситуація з дітьми з неблагополучних сімей.
uchitel_biblioteka_deti_043.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Голова Комітету Організації Об'єднаних Націй з прав дитини Жан Зерматтен вважає шкільну освіту сильною стороною України.

«Серед позитивних сторін - ситуація зі шкільною освітою. В Україні ступінь охоплення нею вищий, ніж у Європі, і якість освіти у школах висока», - зазначив Зерматтен.

При цьому, однією зі слабких сторін України глава комітету назвав поміщення дітей з особливими потребами або з неблагополучних сімей до спеціальних соціальних установ, пише Коммерсант-Украина.

На його думку, такі установи недостатньо фінансуються і не дуже добре функціонують.

«Багато чого треба міняти і виводити на більш сучасний рівень», - підкреслив він.

Голова комітету ООН вважає, що діти-інваліди, діти з проблемних сімей, діти, які вчинили правопорушення, повинні отримувати різнопланову допомогу від держави - як фінансову, так і консультативну, повинні відчувати підтримку.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович розпорядився запровадити у школах інтерактивні технології навчання напередодні виборів.

Читайте також:

Народні депутати - проти бездітних сімей


Їжачки в тумані, або Чого навчають у школі?

Реформа національної школи або глобалізація?

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...