Топ Новини

В Україні кожен третій чоловік не доживає до пенсії

18 червня 2012 в 14:16
Можливість дожити до пенсійного віку мають майже 70% чоловіків і 85% жінок, а після - тривалість життя для чоловіків становить у середньому 15 з половиною років, а для жінок - 20.
Lenin_pensia miting_kommunistov_dedushki.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Отримати першу пенсію в нашій країні мають шанс майже 70% чоловіків і 85% жінок. Такі дані наводить науковий співробітник Інституту демографії та соціальних досліджень Національної академії наук Лідія Ткаченко.

«У нас ймовірність дожити до пенсійного віку мають майже 70% чоловіків і 85% жінок, а після - тривалість життя для чоловіків становить у середньому 15 з половиною років, а для жінок - 20», - каже Ткаченко.

Співробітник НАНУ зазначила, що такі показники в Україні зумовлені невідповідною структурою для медичного обслуговування громадян. Вона радить владі більше грошей виділяти на охорону здоров'я українців.

- За місяць населення України скоротилося більш ніж на 15 тисяч

Зазначимо, що за даними Інституту демографії та соціальних досліджень, українці в середньому вмирають на 12-13 років раніше, ніж представники інших європейських країн.

Нагадаємо: в липні 2011 року Рада запровадила підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років з щорічним його більшанням на 6 місяців, починаючи з 1 вересня.

Читайте також:

Регіонали заявляють, що через 50 років в Україні залишиться 8-12 млн жителів

Євростат: Чисельність населення країн ЄС досягне піку до 2040 року

Українці живуть на 12-13 років менше, ніж європейці

 

За матеріалами: Телеканал "24"
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...