Топ Новини

В Івано-Франківській області відзначать 70-ту річницю створення УПА

7 вересня 2012 в 09:33
Івано-Франківська облрада затвердила план заходів з підготовки та відзначення в області 70-ї річниці створення Української повстанської армії. Заплановано проведення урочистого віче і походу до могил борців за волю України за участю районних та міських організацій братства вояків ОУН-УПА Карпатського краю.
veterani_upa-4.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Депутати Івано-Франківської облради рекомендували головам райрад і райдержадміністрацій, міським головам міст обласного підпорядкування, керівникам структурних підрозділів обладміністрації забезпечити підготовку та проведення заходів до 70-річчя УПА, а голові облради Олександру Сичу - виголосити промову на урочистому зібранні в академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Франка.

Серед 19 затверджених заходів - виготовлення спільно з Львівською і Тернопільською обласними радами єдиного ювілейного знака відзнаки «70 років Української повстанської армії», проведення обласного фестивалю повстанської та стрілецької пісні імені Софії Галечко і наукової конференції «Українська повстанська армія - феномен вітчизняної та світової історії ХХ сторіччя».

У музеях історичного профілю організують ілюстративно-документальні виставки, присвячені історії УПА, а в навчальних закладах - історичні години, семінари конференції, зустрічі з воїнами УПА, конкурси творчих робіт «УПА - ті, хто не підкорилися».

У всіх населених пунктах області впорядкують пам'ятники та пам'ятні знаки борцям за волю України, місця поховань воїнів УПА, а також проведуть молебні за загиблими за волю України.

В Івано-Франківську заплановано проведення урочистого віче і походу до могил борців за волю України за участю районних та міських організацій братства вояків ОУН-УПА Карпатського краю.

Як повідомив на сесії перший заступник голови Івано-Франківської облради Василь Гладій, в найближчі дні бюджетна комісія облради затвердить кошторис на проведення заходів до 70-річчя УПА, запланованих на 14 жовтня 2012 року.

Нагадаємо, Львівська обласна рада на сесії 20 грудня 2011 року проголосила 2012-й Роком УПА на Львівщині.

Читайте також:

Та, що вирвалася з пазурів смерті

День погроз і обіцянок

Альбом воїна-художника

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...