В Алушті за комунальні борги відбиратимуть побутову техніку, машини і квартири

21 листопада 2011 в 10:35
У грудні в Алушті Державна виконавча служба має намір починати вилучення майна у городян, що мають борги за послуги житлово-комунальних підприємств. Про це журналістам повідомили у Державній виконавчій службі Алуштинського міського управління юстиції.
ipoteka_zilie_dengi_kredit_credit_grivni__650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Наразі підприємствами житлово-комунального господарства в управлінні юстиції відкрито виконавчі провадження щодо примусового стягнення заборгованості у населення. У грудні виконавці спільно з працівниками міліції та підприємств житлово-комунального господарства будуть проводити виконавчі дії, спрямовані на погашення заборгованостей.

Розмір стягнення буде різнитися залежно від суми боргу. При заборгованості, що не перевищує 3 тис. грн, стягнення стосується тільки грошових коштів та ліквідного рухомого майна (побутова техніка, цінні папери, валюта, цінні предмети). Якщо сума боргу більше 3 тис. грн, але не вище 10 тис. грн, стягнення може стосуватися автотранспорту боржника. У разі якщо заборгованість перевищує 10 тис. грн, стягнення стосується нерухомості.

Після опису майна у боржника є п'ять днів для повного погашення своєї заборгованості, в іншому випадку майно буде вилучено і підлягатиме примусовій реалізації.

Наразі загальний борг населення Алушти за послуги ЖКГ становить близько 100 тис. грн.

Нагадаємо, постачальники природного газу отримають право обмежувати його постачання споживачам до технологічного мінімуму у разі несплати або неповної сплати палива. Ця норма міститься в урядовому законопроекті №9374, текст якого вчора було оприлюднено на сайті парламенту.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...