В Алушті відкрили комісійний з речами боржників із ЖКГ

12 грудня 2011 в 13:50
Державна виконавча служба Алуштинського міського управління юстиції провела перший рейд із вилучення рухомого майна у громадян, які мають борг перед підприємством «Кримтеплокомуненерго».
ipoteka_zilie_dengi_kredit_credit_grivni__650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За словами головного виконавця відділу ДВС Івана Мазура, у рейді брали участь виконавці, працівники «Кримтеплокомуненерго», міліції, організації, яка буде займатися реалізацією конфіскованого майна. Перевіряючі повинні були відвідати 45 квартир боржників, до 14 з яких з різних причин потрапити не змогли.

Під час рейду його учасники провели опис майна у боржників і його вилучення. В основному це виявилася побутова техніка, оргтехніка, меблі, інше майно на загальну суму близько 26 тис. грн. з метою його реалізації у спеціальному комісійному магазині. У боржників є п'ять днів для того, щоб погасити борг і після цього викупити своє майно. Також їм необхідно внести виконавчий збір у розмірі 10% від суми боргу і погасити витрати на організацію і проведення рейду по вилученню майна.

У громадян, в яких немає майна для вилучення та реалізації, будуть вилучатися гроші з їхніх постійних доходів, наприклад, із пенсії. У виняткових випадках закон дозволяє накласти стягнення на автотранспорт або нерухоме майно.

Раніше ZN.UA повідомляло, що Державна виконавча служба Алушти мала намір у грудні почати вилучення майна у городян, що мають борги за послуги житлово-комунальних підприємств. До кінця листопада загальний борг населення Алушти за послуги ЖКГ становив близько 100 тис. грн.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...