Топ Новини

В Афінах почалися масові заворушення - поліцію закидають пляшками із запальною сумішшю

26 вересня 2012 в 13:18
В Афінах частина учасників маніфестацій заходилася закидати поліцію камінням і пляшками із запальною сумішшю на площі перед парламентом, поліція відповіла сльозогінним газом. Ліворадикали виступають за членство країни в єврозоні, але проти кредитної угоди з ЄС. У свою чергу, лідер комуністів закликав вийти з Євросоюзу.
1.jpeg
newsru.com

Заворушення відбулися в середу в Афінах в ході масових демонстрацій у день загального страйку, повідомила поліція.

Невелика частина учасників маніфестацій заходилася закидати поліцію камінням і пляшками із запальною сумішшю на площі Синтагма перед парламентом країни, поліція відповіла сльозогінним газом. Учасники заворушень відступили на прилеглі вулиці. Відомостей про потерпілих і затриманих немає.

Раніше дві багатотисячні демонстрації профспілок і комуністів пройшли по центру Афін, в ході основних маніфестацій інцидентів відзначено не було.

- У Греції почався загальний страйк - поліція готується до безладів

У Греції проходить загальний 24-годинний страйк проти заходів уряду зі скорочення витрат. Протестуючі виступають проти скорочення витрат на чергові 12 мільярдів євро в обмін на кредити ЄС і МВФ. Як очікується, в країні знову будуть урізані пенсії і зарплати. "Народ більше не може витримати несправедливе приниження, яке йому нав'язують 2,5 роки ... Ми не дозволимо перетворити країну на одне безмежне соціальне кладовище", - заявив на демонстрації провідних профспілок лідер ліворадикалів Алексіс Ціпрас, чия партія програла червневі парламентські вибори з невеликим відривом.

Ліворадикали виступають за членство країни в єврозоні, але проти кредитної угоди з ЄС. У свою чергу, лідер комуністів Алека Папаріга закликала на окремій демонстрації своїх прихильників вийти з Євросоюзу.

"Народ повинен повірити, що Греція, яка звільнилася від ЄС, Греція, де командує народ, може забезпечити процвітання суспільства і запобігти найгіршим варіантам розвитку подій", - заявила Папаріга, партія якої на минулих виборах втратила голоси і стала сьомою за розмірами фракцією у грецькому парламенті.

Читайте також:

Іспанська поліція відбила штурм демонстрантами будівлі парламенту (ВІДЕО)

Влада Греції здасть в оренду 40 незаселених островів

Греція знайшла новий спосіб порятунку економіки — вимагати від Німеччини відшкодувати збитки від нацистської окупації

Від Греції вимагають ввести шестиденний робочий тиждень

Греція може збанкрутувати вже у вересні

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...