Топ Новини

УЗ не подобається, що всі хочуть їхати з комфортом і в п’ятницю ввечері: тенденцію треба міняти

25 листопада 2011 в 15:50
Як зазначив Ігор Бреус, «традиційно склалася тенденція нерівномірного попиту пасажирів та неаргументовані та невиправдані очікування від Укрзалізниці». «Таку інерцію сприйняття необхідно змінювати. Пасажирам потрібно завчасно планувати поїздки і, по можливості, обирати для подорожей залізницею не лише вихідні, а й будні, і у передсвяткові дні виїжджати не тільки у вечірній час», - зазначає він.
poezd_vokzal_ukrzaliznicya.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За словами першого заступника начальника головного пасажирського управління Укрзалізниці Ігоря Бреуса, підвищений попит на квитки у популярних західному та кримському напрямках спостерігається не на усі дати передноворічного тижня.

Так, станом на 12:00 25 листопада 2011 року на поїзди Львівського напрямку (Київ-Львів, Київ-Ужгород, Київ-Ковель, Київ-Чернівці) на дати відправлення у вільному продажу знаходиться: на 26 грудня – 845 місць, на 27 грудня – 771, на 28 грудня – 367, на 29 грудня – 127, на 30 грудня – 13.

Наразі проводиться робота та розглядається можливість призначення додаткових поїздів у сполученнях до Ужгорода, Івано-Франківська, Сімферополя, Луганська, Донецька та ін.

Як зазначив Ігор Бреус, «традиційно склалася тенденція нерівномірного попиту пасажирів та неаргументовані та невиправдані очікування від Укрзалізниці». «Таку інерцію сприйняття необхідно змінювати. Пасажирам потрібно завчасно планувати поїздки і, по можливості, обирати для подорожей залізницею не лише вихідні, а й будні, і у передсвяткові дні виїжджати не тільки у вечірній час», - каже він.

«Ми розуміємо, що більшості пасажирів зручно виїжджати поїздом у п’ятницю увечері. Але вивезти, скажімо із Києва, в один день, в один час, фірмовими поїздами всіх на нижніх полицях у купе - неможливо. Необхідне рівномірне і стабільне навантаження на залізничну інфраструктуру і по рухомого складу, і по дням тижня. Через такі «ривки», коли у рази зростає пасажиропотік у свята, а в інший період поїзди курсують малозаповнені, залізниці України несуть величезні витрати, що протирічить економічним законам і здоровому глузду», - пояснив перший заступник начальника головного пасажирського управління Укрзалізниці.

Туристичні фірми, за словами Ігоря Бреуса, у передноворічний період групові заявки оформлюють не активно - 20% від минулорічного показника відповідного періоду. За його словами, Укрзалізниця готова до співпраці із туроператорами на спеціальних умовах, щоб маршрути були рентабельними, а вагони повністю заповнені у обидва боки.

"Ми очікуємо від такої співпраці не стільки прибутків, скільки – покриття експлуатаційних витрат. Якщо працівники туристичної сфери заздалегідь готуватимуть заявки для формування поїздів, Укрзалізниця надасть рухомий склад, а для пасажирів – це не коштуватиме дорого порівняно із іншими туристичними трансферами", – зауважив І.Бреус.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...