Топ Новини

Усі підрозділи СБУ шукають дніпропетровських терористів цілодобово

3 травня 2012 в 15:52
Після вибухів у Дніпропетровську опитано свідків, проведено обшуки, експертизи. До слідчих дій залучаються спеціалісти: психологи, імунологи, вибухотехніки, біологи, криміналісти.

Усі підрозділи центрального управління Служби безпеки України та її регіональні органи задіяні в заходах щодо розшуку організаторів і виконавців вибухів у Дніпропетровську, заявив глава відомства Ігор Калінін.

"У заходах щодо розшуку злочинців задіяні всі без винятку підрозділи центрального управління СБУ та її регіональні органи. Основні зусилля націлені як на встановлення виконавців і організаторів протиправних дій, так і недопущення будь-яких аналогічних радикальних проявів в Україні в цілому", - сказав Калінін після засідання координаційного штабу з розслідування вибухів у Дніпропетровську в четвер в Києві.

Нагадаємо, що в п'ятницю, 4 травня, спливає тижневий термін, який президент Віктор Янукович дав на упіймання дніпропетровських терористів.

«У взаємодії з органами прокуратури та міліції в стислі терміни проведено значну кількість процесуальних та розшукових заходів. Опитано свідків, проведено обшуки, експертизи. До слідчих дій залучаються спеціалісти: психологи, імунологи, вибухотехніки, біологи, криміналісти», - сказав він.

За словами Калініна, робота з розшуку злочинців триває. «Необхідні процесуальні і розшукові заходи підрозділами СБУ Україну здійснюються в цілодобовому режимі із залученням усіх наявних сил і засобів», - підкреслив глава СБУ.

Як повідомлялося, 27 квітня 2012 вдень у Дніпропетровську протягом 1,5 годин прогриміло чотири вибухи. Постраждало 30 людей, 26 з них були госпіталізовані. Слідчі СБУ розслідують кримінальну справу, порушену прокуратурою Дніпропетровської області за ч.2 ст.258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

Служба безпеки України склала фотороботи трьох розшукуваних за підозрою у вибухах у Дніпропетровську.

Влада обіцяє 2 млн грн за будь-яку інформацію про організацію теракту.

Читайте також:

Постраждалі від теракту в Дніпропетровську отримають 1,5 млн грн матеріальної допомоги

У лікарнях після вибухів залишаються 14 людей, один у важкому стані


Версій теракту в Дніпропетровську все менше, але основна поки не визначена

Янукович доручив розкрити теракт в Дніпропетровську за тиждень


 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...