Топ Новини

Університет Шевченка увійшов у міжнародний рейтинг вишів

31 серпня 2012 в 08:55
Київський національний університет імені Тараса Шевченка увійшов в один із провідних міжнародних рейтингів університетів Times Higher Education.
images (2).jpg
express.te.ua

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник повідомив, що Київський національний університет ім. Т. Шевченка увійшов в один з провідних міжнародних рейтингів.

«Мені сьогодні дзвонила директор найпрестижнішого лондонського «таймсівського» рейтингу. І вчора ухвалено рішення, що Київський національний університет імені Шевченка увійшов до складу світового рейтингу за всіма показниками», - розповів Табачник.

Міністр також повідомив, що у вересні будуть розглянуті заявки ще 2 українських університетів на включення в цей рейтинг, однак не уточнив, яких саме.

Міжнародний рейтинг університетів Times Higher Education щорічно публікується британським журналом Times Higher Education з 2004 року.

У 2010 році була переглянута методологія його складання і на даний момент університети оцінюються за показниками в 5 категоріях: викладання (30% підсумкового бала), дослідження (30%), цитованість (32,5%), співвідношення вітчизняних та іноземних студентів та викладачів ( 5%), виробничий прибуток (2,5%).

Нагадаємо, в листопаді 2010 року Табачник висловлював надію, що 2-3 українських вищих навчальних заклади будуть включені в провідні світові рейтинги вишів.

Читайте також:

У наступному році всі абітурієнти будуть подавати заяви на вступ до вишів через інтернет

Рейтинг найбільш популярних вишів України очолив КНУ імені Тараса Шевченка

Рейтинг найкращих вишів України очолив КПІ

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...