Топ Новини

«Укрзалізниця» відзначає нестачу спеціальних вагонів для перевезення

2 грудня 2011 в 15:25
Українські залізниці на сьогодні володіють 19-ти пасажирськими вагонами, пристосованими для перевезення пасажирів з особливими потребами. Ці вагони було придбано в період 2001-2008 років за власні кошти залізниць.
zaliz_poezd_vokzal_ukrzaliznicya_perron-4_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Для подальшої реалізації програми президента з адаптації людей з особливими потребами необхідно ще близько 40 спеціальних вагонів, повідомляє прес-служба «Укрзалізниці». На закупівлю рухомого складу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, потрібно витратити 422,4 млн грн, але у держбюджеті на 2011 рік такі кошти взагалі не було передбачено.

З початку 2011 року залізниці України перевезли 1686 пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, що на 230 осіб більше ніж у 2010 році. Найбільше таких пасажирів - 675 осіб - скористалися послугами Придніпровської залізниці, 229 осіб з особливими потребами перевезла Донецька залізниця, 292 - Південна, 106 - Одеська, 284 - Південно-Західна, 330 - Львівська.

Для надання допомоги особам з особливими потребами на вокзалах вузлових станцій залізниць працюють групи, до складу яких входять працівники медичних пунктів, чергові по вокзалах, старші квиткові касири, носильники, працівники багажних відділень та інші працівники.

Залізничні вокзали, розташовані в обласних містах, забезпечені інвалідними візками для обслуговування осіб, обмежених у пересуванні (не менше двох на кожен вокзал), а в містах з населенням понад мільйон, - не менше чотирьох візків. Туалетні кімнати обладнано додатковими поручнями, в залах очікування для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями спеціальними інформаційними табличками визначено місця відпочинку, виділено квиткові каси для їхнього позачергового обслуговування. На вокзалах встановлено універсальні телефони на зручному для користування рівні. Постійно підтримується в межах встановлених норм освітлення платформ, перонів і переходів через залізничні колії.

Більшість вокзалів і станцій обладнано пандусами для інвалідних візків. На привокзальних площах облаштовані місця для паркування автомобілів інвалідів.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...