Топ Новини

«Укрзалізниця» скасувала 23 потяга

31 жовтня 2011 в 12:48
«Укрзалізниця» провела повний аудит пасажиропотоку, який повною мірою відображає заповненість кожного потяга, кількість пасажирів, що здійснюють посадку-висадку на конкретній станції тощо.
zaliznicya_poezd_teplovoz_lokomotiv.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці» з посиланням на генерального директора Володимира Козака, комп'ютерна система аналізу пасажиропотоку була введена в експлуатацію з травня 2011 року. Завдяки аналізу стало наочно зрозуміло, які потяги курсують порожніми, які використовуються як приміські, а де, навпаки, не вистачає вагонів.

«Такий повний аналіз пересування пасажирів робиться вперше за 20 років, і він повинен допомогти нам побачити «вузькі» місця і покращити економіку пасажирських перевезень», - сказав В.Козак.

Як зазначив начальник Головного пасажирського управління «Укрзалізниці» Олександр Іванько, графік та маршрути руху потягів далекого сполучення не переглядалися з часів СРСР, давно не відповідають реальним потребам транспортним пасажирів і вимогам до швидкості і комфортності перевезень.

Як з'ясувалося, потяги дальнього сполучення у більшості випадків не використовуються пасажирами за прямим призначенням. Пасажири користуються потягами дальнього сполучення як приміськими. Також курсує багато потягів, де кількість пасажирів, які подорожують від початкової до кінцевої станції, становить менше 10%.

У результаті проведеного аудиту було вирішено до кінця 2011 року скасувати 23 потяга і змінити періодичність курсування 13 потягів. На тих напрямках, де спостерігається стійкий попит на перевезення, будуть введено нові маршрути, збільшено схему потягів, тобто, додано додаткові вагони.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...