Українців закликали прийти на роботу перед Днем Незалежності у вишиванках

20 серпня 2012 в 10:54
Учасники флешмобів минулих років розповідали, що найчастіше реакцією колег на вишиванку в офісі було приємне здивування.
ludi_devushki_vishivaka_ukr_ukraina_Den_nezavisimosti (111).jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Громадян України закликають 23 серпня - в останній робочий день перед 21-ю річницею Незалежності України - підтримати «Вишиванкову ініціативу» і одягнути вишиванки, повідомив один з ініціаторів акції Артем Стельмашов.

«Упевнений, що одягнути вишиванку на це свято має кожен українець. Значення народних традицій особливо зростає у кризові часи. Відхід від традицій і втрата історичної національної пам'яті відкриває дорогу до маніпуляцій свідомістю громадян нашої країни. Саме традиції об'єднують людей в суспільство, а не в простий натовп», - сказав Стельмашов.

За його словами, вже п'ятий рік ініціатори заходу закликають прийти у національному вбранні не тільки на свято, але і на день раніше в офіси.

Учасники флешмобів минулих років розповідали, що найчастіше реакцією колег на вишиванку в офісі було приємне здивування. Однак всі визнають, що вдало обрана національна сорочка добре вписується не лише в атмосферу свята, але і в передсвяткові офісні умови. До того ж, на думку активістів, український національний одяг абсолютно спокійно можна комбінувати з сучасним.

Читайте також:

Абсолютна більшість українців знову проголосувала б за Незалежність

День Незалежності Київ відсвяткує на роликах і з морозивом

День Незалежності відзначать салютами, але військового параду в Києві знову не буде

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...