Топ Новини

Українці лідирують за легалізацією в Польщі

17 серпня 2012 в 04:49
Українці очолили список іноземців за кількістю отриманих дозволів на легальне перебування в Польщі, випередивши в'єтнамців, які подали найбільше заявок на легалізацію в рамках спеціальної акції.
people-ludi_650x430.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Польща видала громадянам іноземних держав, які нелегально жили в країні з моменту приєднання її до Шенгенської зони, майже 3 тис. дозволів на легальне перебування. З них більше однієї тисячі отримали українці.

Згідно з даними польського Міністерства внутрішніх справ, громадяни України очолили список іноземців за кількістю отриманих дозволів, випередивши в'єтнамців, які подали найбільше заявок на легалізацію в рамках спеціальної акції - «abolicja», реалізованої в першій половині цього року.

«На даний момент легалізовано 2 тис. 831 іноземця, що перебували в Польщі, зокрема, без перерви, щонайменше, з 20 грудня 2007 року і жили в країні нелегально до моменту набуття чинності закону про легалізацію, тобто до 1 січня 2012 року», - відзначили у прес-службі відомства.

Українці, за даними МВС Польщі, вже отримали близько 1,1 тис. дозволів з майже 2 тисяч заявок на легалізацію.

При цьому громадяни В'єтнаму, які подали майже 2,2 тис. заявок, отримали 800 дозволів на легальне перебування в Польщі. Трійку лідерів замкнули громадяни Вірменії, які отримали близько 400 дозволів з більш ніж 700 заявок.

Менше ста дозволів отримали громадяни Росії та Білорусі.

Польське міністерство нагадало, що виданий в рамках «abolicjа» дозвіл дає право легально перебувати в Польщі в найближчі два роки і працювати без обов'язкового офіційного дозволу на роботу.

Як повідомлялося, більше 9,5 тис. іноземців подали заявки на легалізацію в Польщі, яку країна проводила з 2 січня по 2 липня цього року.

Читайте також:

Польське консульство у Луцьку допомагало переправляти українок у німецькі борделі

Число українських заробітчан, які загинули на залізничному переїзді в Польщі, зросло до дев'яти (фото, відео)

Греція допоможе українцям з «шенгеном»

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...