Українській міліції не вдасться притягнути Сергія Мавроді до відповідальності за шахрайство

30 травня 2012 в 14:25
Українські вкладники «МММ-2011» не поспішають скаржитися до міліції на шахрайство - засновник піраміди Сергій Мавроді попереджав людей про те, що вони можуть втратити свої гроші.

У Держслужбу з боротьби з економічними злочинами не надходило жодної заяви від українських вкладників фінансової піраміди «МММ-2011». Про це повідомив начальник управління зі зв'язків з громадськістю Володимир Поліщук.

«У Держслужбу з боротьби з економічними злочинами не надходило жодної заяви від людей, які вкладали гроші у цю піраміду", - сказав він, коментуючи інформацію, що з'явилася у ЗМІ, про припинення виплати вкладів у всіх відділеннях «МММ-2011», заснованої Сергієм Мавроді.

Поліщук підкреслив, що якщо такі звернення у міліцію будуть, то буде проводитися відповідна дослідча перевірка. Однак, за його словами, реально притягнути Мавроді до відповідальності буде досить складно, оскільки засновник піраміди попереджав людей про те, що вони можуть втратити свої гроші.

«Окрім цього, протягом півроку за допомогою ЗМІ міліція давала коментарі, що люди можуть втратити гроші, ми попереджали, що немає достатніх законодавчих важелів, щоб убезпечити вкладників «МММ-2011», - пояснив Поліщук.

Читайте: Фінансова піраміда «МММ-2011» розвалилася

Таким чином, як пояснив начальник управління зі зв'язків із громадськістю МВС, Мавроді своїми попередженнями «убезпечив себе» від притягнення до відповідальності за статтею про шахрайство. «Судячи з усього, буде відмовлено в порушенні кримінальної справи», - припустив він.

Разом з тим, Поліщук не виключив, що за наявності заяв від громадян правоохоронці будуть розглядати можливість іншої класифікації дій Мавроді.

Відзначимо, 30 травня українські ЗМІ повідомили, що у всіх філіях фінансової піраміди «МММ-2011» повністю припинені виплати вкладів. Співробітники піраміди пояснили, що надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і внесків учасників даної піраміди. Офіси та осередки системи «МММ-2011» призупинили роботу, всі готівкові гроші, що знаходяться в офісах, в терміновому порядку були вивезені в невідомому напрямку, карткові рахунки обнулені і заблоковані.

Засновник піраміди Сергій Мавроді визнав факт призупинення виплат. «У зв'язку з призупиненням виплат виграшів просимо всіх учасників системи не піддаватися паніці і звернутися до своїх десятників для забезпечення повернення вкладів. Точні терміни можна уточнити у своїх десятників», — написав Мавроді у своєму блозі.

Читайте також:

За участь у «МММ» пропонують ввести кримінальну відповідальність


Азаров наказав силовикам очистити Україну від фінансових пірамід

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Я 5 апреля, 13:57 Піраміда працює й тепер тепер по мобільні сеті Киевстар приходять смс з цим сайтом 100-mmm.com/ від Мавродія тільки незнаю як боротися з цим ще багато мабуть буде обдурених людей!!!І куди писати. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...