Українські та російські моряки через два місяці після арешту в Гонконгу почали отримувати харчування

6 квітня 2012 в 05:51
Влада Гонконгу почала забезпечувати їжею і паливом російсько-український екіпаж затриманого теплохода «Сахалін», який понад два місяці не отримував необхідний провіант. Рахунки будуть відправлені судновласнику у Болгарію. Якщо через борги судновласник не зможе розплатитися за рахунками, арештоване судно може бути продано, моряки повинні повернутися додому за рахунок компанії.
sahalin.JPEG
ИТАР-ТАСС

Місцева влада почала забезпечувати їжею і паливом російсько-український екіпаж затриманого у Гонконзі теплохода «Сахалін», повідомив у п'ятницю заступник голови Російської профспілки моряків (РПСМ) Микола Суханов.

У вівторок група російських моряків звернулася по допомогу до РПСМ. Вони повідомили, що теплохід «Сахалін» під прапором Белізу було арештовано в порту Гонконгу через борги 22 січня 2012 року. Більше двох місяців 16 членів екіпажу судна не отримували необхідної кількості палива, питної води та їжі. Окрім того, моряки розповіли про затримку зарплати за кілька місяців.

«За уточненими даними, компанія-судновласник перебуває у Болгарії. Інспектори Міжнародної федерації транспортних робітників (ITF) і профспілки Гонконгу вже вступили з нею в переговори з приводу виплати зарплати морякам. Постачання всього необхідного для життя морякам зараз забезпечує влада Гонконгу», - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, уряд Гонконгу організував доставку морякам «Сахаліну» палива, питної води і продуктів. Рахунки за це будуть направлені компанії-судновласнику у Болгарію.

«У разі якщо через борги судновласник не зможе розплатитися за рахунками, арештоване судно, за рішенням суду, може бути продано. Однак моряки, незважаючи на це, повинні отримати всю зарплату і повернутися додому за рахунок компанії», - зазначив співрозмовник агентства.

Він підкреслив, що хід переговорів з судновласником зараз знаходиться на контролі посольств Росії та України у Пекіні.

Читайте також:

У Гонконзі арештовано теплохід «Сахалін» з російсько-українським екіпажем

З піратського полону звільнили судно з українцем на борту

Українські моряки повернуться додому після року ув'язнення у Греції

Нігерійські пірати атакували судно з російсько-українським екіпажем. Двоє росіян у заручниках

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...