Топ Новини

Українські мусульмани впевнені в кінці світу, але це буде не 21 грудня

2 грудня 2012 в 11:13
Тільки Богу відома точна дата кінця світу, і Він нікому не дав її знати - ні пророкам, ні святим. Нечисті на руки люди використовують розмови про кінець світу, щоб заробити. Але ніякі запаси речей і їжі, ніякі бункери від кінця світу не врятують.
32.jpg
mishmar.info

 Духовне управління мусульман України повідомляє, що мусульмани спокійні з приводу 21 грудня.

«Кінець світу буде, але не 21-го або якогось іншого числа, визначеного кимось із людей», - йдеться в повідомленні Духовного управління.

Як наголошується в повідомленні, «провісники, астрологи, віщуни не можуть знати про конкретну дату настання кінця світу. Цим неправдивим заявам, які викликають нездоровий ажіотаж, не можна вірити. Такого роду страхи породжуються неуцтвом. Нечисті на руки люди використовують розмови про кінець світу, щоб заробити на продажі якихось пакетів з набором «речей і продуктів для кінця світу» або будівництві бункерів і сховищ. Але ніякі запаси речей і їжі, ніякі бункери від кінця світу не врятують. Тільки Богу відома точна дата кінця світу, і Він нікому не дав її знати - ні пророкам, ні святим».

Разом з тим, в Духовному управлінні мусульман вважають, що деякі ознаки швидкого кінця світу вже спостерігаються.

«Бог дав знати тільки про ознаки наближення кінця світу. І деякі з малих ознак вже справдилися - наприклад, хвороби, яких раніше не знало людство, глобальні зміни клімату, численні землетруси, які раніше, люди тепер змагаються в будівництві високих будинків, і інші ознаки»,

Крім цього, нагадали, в Духовному управлінні мусульман, буде десять великих ознак кінця світу. «Першим з них буде друге пришестя пророка Ісуса, мир Йому, на землю, яке ще не відбулося. Коли пророк Ісус, мир Йому, повернеться, тоді настане справедливість. Після цього будуть і інші великі ознаки, і тільки через багато років після цього настане сам кінець світу, після чого буде Судний День».

Готуватися до кінця світла потрібно, але не запасаючись речами або купуючи місце в бункері. «Потрібно підвищувати свій духовний рівень, бути богобоязливими, культурними, доброзичливими, брати участь у громадському житті. Потрібно максимально корисно і якісно використовувати час свого життя для того, щоб зробити більше добра», - зазначають українські мусульмани.

Читайте також:

Метеорологи пообіцяли на 21 грудня замість кінця світу хвилю похолодання


Російський гідрометцентр не виявив ознак наближення кінця світу


Вчені виявили нове підтвердження пророкувань майя про "кінець світу» (фото)


У кінець світу за календарем майя в 2012 році вірить кожен десятий житель Землі

 

Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...