Українські греко-католики представили свій новий катехізис

24 червня 2011 в 16:16
Українська греко-католицька церква сьогодні, 24 червня, у Львові презентувала новий катехізис "Христос наша Пасха".

У заході взяв участь Глава Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук). За його словами, особливість богословської традиції УГКЦ, яка є східно-християнською за своїми витоками, визначає необхідність окремого катехізису. Книга розкриває віровчення УГКЦ в трьох частинах: віра, молитва і життя Церкви.

Святослав сказав, що глибоке пізнання своїх християнських коренів допоможе віруючим знайти власну ідентичність у сучасному світі з його викликами глобалізації та асиміляції і одночасно усвідомити універсальну цінність церковної традиції.

"Сучасне становище УГКЦ в Україні та світі, запити віруючих Церкви окреслюють мету цього катехізису: допомогти віруючим краще пізнати і глибше втілити у власне життя передану Отцями Церкви віру", - сказав Святослав.

Катехізис "Христос наша Пасха" продовжує традицію писаних і друкованих катехизмів УГКЦ ще 16 століття. Книга видана тиражем 25 тис. екземплярів, планується, що найближчим часом буде надруковано ще 35 тис. примірників.

Як повідомлялося, блаженнійший Святослав був обраний главою УГКЦ 25 березня виборчим синодом церкви, 27 березня пройшла його інтронізація.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...