Україна відзначає День Європи

19 травня 2012 в 09:58
Дні Європи традиційно проводяться у столиці в передостанню суботу травня. Цього року святкування відзначається вже в десятий раз. Сьогодні День Європи в Україні відбудеться на тлі гострої кризи українсько-європейських відносин, що пов'язано зі справою Тимошенко та інших опозиційних політиків.
euroflag__ukrflag-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Україна сьогодні, 19 травня, десятий раз у своїй історії відзначає День Європи. Урочисті заходи пройдуть у багатьох великих містах країни, епіцентром святкувань традиційно буде столичний Київ.

У центрі столиці, на Хрещатику, традиційно було побудоване так зване «Європейське містечко», де кожна країна Європейського Союзу встановила свій намет з традиційною кухнею та іншою національною атрибутикою, також працюватимуть інформаційно-інтерактивні майданчики. У містечку проходить презентація павільйонів міст України, які прийматимуть матчі чемпіонату Європи з футболу-2012 (Києва, Львова, Харкова та Донецька).

О 13:00 на сцені розпочнеться танцювальний фестиваль "Містерія танцю". У Маріїнському парку проходить загальноміська акція "Вулична галерея посмішок".

Напередодні свята в Києві відбулася низка культурних заходів, зокрема, європейський вечір в Національному театрі опери та балету, а також концерт на Майдані Незалежності. Крім того, до дня Європи 18 травня в Дипломатичній академії України відбулися міжнародні дебати високого рівня "Україна-ЄС: на Рубікон".

Дні Європи традиційно проводяться у столиці в передостанню суботу травня.

У цьому році День Європи в Україні відбудеться на тлі гострої кризи українсько-європейських відносин, що пов'язано зі справою Тимошенко та інших опозиційних політиків. Європейські країни звинувачують офіційний Київ у недотриманні прав людини і переслідуванні політичних конкурентів. У зв'язку з цим ЄС призупинив ратифікацію угоди про асоціацію України і ЄС, в Брюсселі розглядається бойкот Євро-2012.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...