Україна посилила контроль за імпортом овочів з ЄС

2 червня 2011 в 10:11
Україна посилила контроль на кордоні за ввезенням овочів із країн Європейського Союзу. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.
web_azarov_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 Він зазначив, що Україна з моменту появи інформації про кишкову паличку в Німеччині почала вживати заходів, які вважають за краще не афішувати.

«Було дано команду на кордоні посилити контроль за ввезенням овочів з ЄС, і зараз така робота проводиться», - сказав він.

Окрім того, М.Азаров додав, що перед фітосанітарною службою, міністром охорони здоров'я і Міністерством охорони здоров'я поставлено чітке завдання не допустити завезення овочів, уражених цією інфекцією, до України.

Нагадаємо, 31 травня міністр охорони здоров'я в уряді Гамбурга Корнелія Прюфер-Штрокс заявила, що іспанські огірки не є джерелом гострої кишкової інфекції, від якої у Німеччині вже померли 14 людей.

30 травня Росспоживнагляд заборонив ввозити до Росії овочі з Німеччини та Іспанії, а з 2 червня заборону було поширено на всі країни ЄС.

 

Раніше іспанська продукція вважалася винуватцем зараження, яке вразило 1,2 тис. німців. Тепер джерело зараження необхідно шукати заново
 

В Україні інфекції поки виявлено не було.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...