Топ Новини

Україна посіла 16 місце в рейтингу доріг - з кінця

30 серпня 2012 в 07:16
Задоволеними своїми дорогами виявилися лише 27% опитаних українських водіїв. Україна змогла обійти в рейтингу тільки Молдову, Монголію і країни Африки. Росія випередила Україну на п'ять пунктів і посіла 128-ме місце, а Білорусь зайняла 67 місце.
images.jpg
timeszp.com

Україна посіла 133-тє місце з 148-ми в рейтингу стану доріг, складеному американськими соціологами з Інституту Геллапа.

Рейтинг був заснований на опитуванні водіїв півтори сотні країн світу, яким було поставлено питання: чи задоволені вони своїми дорогами?

Задоволеними своїми дорогами виявилися лише 27% опитаних українських водіїв. Україна змогла обійти в рейтингу тільки Молдову, Монголію і країни Африки. Росія випередила Україну на п'ять пунктів і посіла 128-ме місце, а Білорусь зайняла 67 місце. Лідером рейтингу стали Об'єднані Арабські Емірати (90% задоволених водіїв), а найгіршими дорогами, згідно з опитуванням, визнані дороги Коморських Островів (10% задоволених водіїв).

- Для ремонту всіх доріг в Україні буде потрібно 85 років

Результати засновані на телефонних опитуваннях близько 1000 осіб у кожній країні, проведених у 2011 році у 148 країнах. Похибка вибірки становить від 2% до 5%.

Нагадаємо, що за даними Державної служби автомобільних доріг України, якщо ремонт доріг буде фінансуватися на нинішньому рівні, то привести їх у належний стан можна буде тільки через 85 років. Так, зі 176 тисяч кілометрів доріг загального користування в минулому році було відремонтовано лише близько 2 тисяч кілометрів.

Читайте також:

Регіонал запропонував брати гроші з мешканців інших міст за в’їзд до Києва

У Києві будуть знову ремонтувати проспект, який здали до Євро-2012

На реконструкцію доріг до Євро-2012 в Україні витрачено 2 млрд доларів

Кабмін: Українські дороги готові до Євро-2012 «на четвірку» (відео)

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...