Топ Новини

Україна на два місяці відкриє небо для всіх авіакомпаній

27 лютого 2012 в 13:08
На два місяці українське небо буде відкрито для всіх авіакомпаній, які існують і мають відповідну ліцензію.
samolet_aviasvit_077_znua.JPG
Андрія Товстиженко, ZN.UA

Україна з 15 травня до 15 липня, на два місяці, введе режим «відкритого неба». Про це заявив віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

«Небо буде відкрито для всіх авіакомпаній, які у світі існують і які мають відповідну ліцензію, тобто всі права. Крім того, ми закінчуємо перемовини з одним з найбільших «лоу-костерів» і я думаю, що нам вдасться домогтися дешевих польотів вже до початку чемпіонату», - заявив він.

Принцип «відкритого неба» передбачає зняття країнами обмежень щодо кількості маршрутів і авіакомпаній на рейсах між країнами. Україна вже кілька років намагається долучитися до угоди про «відкрите небо» з ЄС. Перемовини почалися 4 роки тому і проходять дуже складно, тоді як інші країни вже давно уклали аналогічні угоди.

Спочатку в уряді прогнозували, що приєднання України до єдиного європейського повітряного простору відбудеться у 2011 р. У Єврокомісії це підтверджували. Потім терміни були зміщено на розпливчасті 2011-2012 рр., а Колесніков заявив, що Україна не може підписати з ЄС договір «Про відкрите небо», поки Європа не скасує для українців візовий режим. У ЄК з подивом заявили, що між угодою «Про відкрите небо» і питаннями візового режиму немає і не може бути ніякого зв'язку.

Читайте також:

В ЄС просять не пов'язувати Євро-2012 зі скасуванням безвізового режиму


У «Борисполі» підтвердили, що для приватних літаків не вистачає місця

В Україну на Євро-2012 пустять іноземних перевізників

У Кабміні запевнили, що на Євро-2012 всім гостям вистачить готелів

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...