Топ Новини

Україна має намір переоснастити армію сучасним озброєнням протягом 10 років

25 квітня 2012 в 08:28
Протягом найближчих 10 років українську армію хочуть переоснастити сучасним озброєнням, а також впровадити енергозберігаючі технології, у тому числі встановити в кожному військовому містечку або на окремому об'єкті лічильники електроенергії, водопостачання, тепла і газу.
milicia_miliciya_armiya_army_armia_a_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Одним з ключових пріоритетів української влади у сфері оборонної політики України є модернізація армії, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв.

"Протягом найближчих 10 років необхідно переоснастити армію сучасним озброєнням. В умовах дефіциту державних коштів важливо не тільки докладати зусиль для значного збільшення фінансування переозброєння, а й підвищувати ефективність використання державних коштів", - цитує слова Клюєва прес-служба РНБО.

Як приклад він навів необхідність широкого впровадження енергозберігаючих технологій, у тому числі встановлення в кожному військовому містечку або на окремому об'єкті лічильників електроенергії, водопостачання, тепла і газу.

Окрім того, на думку Клюєва, важливо прискорити звільнення Збройних сил від надлишкового майна, що вимагає постійних додаткових витрат на його утримання, зокрема, непридатних до використання озброєння і боєприпасів. Секретар РНБО повідомив, що тільки на охорону подібних об'єктів постійно залучаються тисячі військовослужбовців.

За словами Клюєва, для серйозного розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу важливим є поліпшення координації та взаємодії всіх його складових. Мова йде про Міноборони, яке має відповідати за військово-технічне співробітництво, Службу експертного контролю, що здійснює контроль за дотриманням інтересів України та її міжнародних зобов'язань, "Укрспецекспорт" та інших спеціальних експортерів, а також про державний концерн "Укроборонпром" та інших вітчизняних виробників.

Секретар РНБО підкреслив, що перехід від річного оборонного замовлення на трирічне дозволить більш системно й ефективно виконувати програму переозброєння ЗС.

Він повідомив, що зараз переглядаються перспективи низки проектів зі створення новітніх систем озброєння, уточнюється реалістичність їхньої реалізації, терміни, зіставляються необхідні ресурси і реальні можливості держави. За словами Клюєва, важливо прискорити розвиток засобів зв'язку та автоматизації управління військами, впровадження сучасних засобів навігації, вітчизняних комплексів дальнього радіолокаційного виявлення і інших високотехнологічних систем озброєння.

Читайте також:

Клюєв бере тривалу відпустку — керувати штабом ПР

РНБО відверто перетворюють на виборчий штаб Партії регіонів, — Безсмертний

Навесні до армії підуть 21,4 тис. осіб

Міністр оборони пообіцяв контрактну армію до 2017 року

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...