Угорщина почала видавати українцям біометричні пропуски

5 вересня 2011 в 11:48
З 5 вересня, у рамках малого прикордонного руху, Угорщина почала видавати громадянам України пластикові пропуски, що містять біометричну інформацію. Про це повідомив консул генерального консульства Угорщини в Ужгороді Ендре Саліпскі.

Пропуски будуть містити цифрове фото та цифрові відбитки пальців, їх будуть робити при подачі заяв у консульствах Угорщини в Ужгороді та Береговому.

Процедура отримання відбитків пальців є обов'язковою для осіб, яким виповнилося 6 років, від неї звільняються тільки особи, щодо яких застосування процедури фізично неможливо.

Заявники, які мають право на отримання дозволу малого прикордонного руху, замість наклейки у діючий закордонний паспорт будуть отримувати дозвіл у вигляді пластикової картки.

Термін виготовлення біометричних перепусток складе від 21 до 30 днів, оскільки їх виготовлятимуть не у консульстві, а в друкарні у Будапешті (Угорщина), консульства не зможуть брати на себе зобов'язання про видачу дозволів за більш короткий термін.

Збір за дозвіл малого прикордонного руху та умови їх безкоштовності залишаються незмінними: ціна видачі дозволу становила 20 євро, безкоштовно дозволи отримують пенсіонери, діти до 18 років, особи до 21 року, що знаходяться на утриманні, та особи з інвалідністю.

Раніше видані дозволи малого прикордонного руху, які були вклеєні у закордонний паспорт, можуть використовуватися до закінчення терміну їх дії.

Як повідомлялося раніше, впровадження біометричних паспортів є зобов'язанням України, прийнятим на себе в рамках плану дій щодо введення безвізового режиму з Європейським Союзом.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...