Топ Новини

УГКЦ закликала прихожан не продавати голоси на виборах

28 липня 2012 в 12:33
Значення виборів слід розглядати не тільки в політичній і громадській площинах, а насамперед у моральній, оскільки під час виборів пізнається моральна зрілість як кандидатів, так і виборців, впевнені українські греко-католики.

Українська греко-католицька церква закликає своїх прихожан не продавати свої голоси на виборах Верховної Ради. Про це йдеться у пастирському посланні Синоду єпископів Києво-Галицького верховного архієпископства УГКЦ до парафіян.

«
Християнин ні в якому разі не може продавати свого виборчого голосу, так само як і не може купувати голосів виборців на користь якоїсь політичної сили, бо, таким чином, стає прямим співучасником корупції і руйнує наше суспільство. Вже стало поганою традицією в житті нашої держави, що різні форми матеріальної допомоги або підвищення соціальних виплат збігаються у часі з черговою передвиборною кампанією», - сказано в посланні.

Єпископи зазначають, що не прийти на вибори - це самоусунутися від відповідальності за долю власної країни, відмовитися від християнського свідчення у суспільному житті, віддаючи свою долю і долю своїх дітей і онуків у випадкові, а часом і злочинні руки.

«Не дозволимо нечесним на руку особам вкрасти наш голос і прикрити нашою відсутністю різного роду маніпуляції чи фальсифікації», - йдеться в посланні.

Також прихожан застерігають від спокуси швидкого та ефективного поліпшення суспільно-політичних обставин життя країни шляхом насильства, ненависті або проявів екстремізму під виглядом будь-яких гасел

При цьому, на думку єпископів,
Значення виборів слід розглядати не тільки в політичній і громадській площинах, а насамперед у моральній, оскільки під час виборів пізнається моральна зрілість як кандидатів, так і виборців.

Синод доручає зачитати послання прихожанам у неділю, 29 липня, після кожної літургії, а протягом всієї виборчої кампанії після кожної літургії щодня молитися три рази «Отче наш» і «Богородице Діво» за Боже благословення для українського народу і успішне проведення парламентських виборів.

Нагадаємо, що більшість українців засуджують продаж свого голосу на виборах, проте близько 10% готові піти на це.

Читайте також:

Кожен десятий українець схвалює підкуп на виборах, а чверть ставляться з розумінням

Єпископи УГКЦ просять Януковича захистити українську мову, повернути емігрантів і відпустити несправедливо засуджених


Блаженніший Святослав шкодує, що Янукович молиться тільки з МП

 

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...