У трагедії на меткомбінаті в Маріуполі, де на людей впав ківш зі сталлю, звинуватили завод з Росії

17 грудня 2012 в 20:08
Обрив консольної частини траверсу на ММК ім. Ілліча стався через незадовільну якість сплаву швів балки заводом виробником. А також недоробку проектної документації підприємством-виробником у частині встановлення граничного терміну служби стенду та визначення періодичності і методів контролю зварних швів.
1080189.jpg
optimalcottage.ru

На Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча (Донецька область) обвалення ковша з розпеченою сталлю, що спричинило загибель двох робочих, сталося з вини російського заводу-виробника.

Про це повідомили в прес-службі територіального управління Держгірпромнагляду в Донецькій області з посиланням на попередні висновки експертної комісії з розслідування причин та обставин нещасного випадку, який стався 10 грудня в Маріуполі.

«Обрив консольної частини траверсу на ММК ім. Ілліча стався через незадовільну якість сплаву швів балки заводом виробником. А також недоробку проектної документації підприємством-виробником у частині встановлення граничного терміну служби стенду та визначення періодичності і методів контролю зварних швів», - сказано в повідомленні.

У повідомленні зазначили, що аналогічний випадок стався в 2004 році в Нижньому Тагілі (Росія), де також обірвався ківш виробництва заводу «Уралмаш». Тоді так само були смертельно травмовані двоє робітників.

У теруправлінні нагадали, що на ММК ім. Ілліча розливний стенд було виготовлено заводом «Уралмаш» і запущено в роботу в 1993 році.

Зараз, за ​​рекомендацією теруправління Держгірпромнагляду в Донецькій області всі заводи області, які мають подібні машини почали перевірку їх стану шляхом ультразвукової діагностики. На заводі ММК ім. Ілліча призупинена експлуатація другої такої машини. Розслідування триває.

Як повідомлялося, вранці 10 грудня, в киснево-конвертерному цеху Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча сталося раптове обвалення ковша з розпеченої сталлю машини безперервного лиття заготовок.

За даними теруправління Держгірпромнагляду в Донецькій області, у машини безперервного лиття заготовок у конвертерному цеху № 2 при повороті траверсу сталерозливного стенду, на якому знаходилися порожній і повний сталерозливних ковшів, стався обрив консольної частини траверсу, на якому стояв повний ківш з 150 тоннами розпеченого металу. Метал розлився в зону обслуговування МБЛЗ. Площа розливу склала 250 кв. м. Двоє працівників 1979 і 1991 років народження були смертельно травмовані, ще один - 1982 року народження - отримав опік правої руки. Всього на момент події в цеху знаходилося 5 людей.

На меткомбінаті в зв'язку із загибеллю робочих з 11 грудня введено особливий режим державного нагляду.

Читайте також:

У Маріуполі на меткомбінаті розлилося 150 тонн гарячої стали: є жертви


Хто заплатить за чисте повітря Маріуполя?


На підприємствах Ахметова заборонили вести політичну діяльність

Металлошок ... Четверта серія

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...