Топ Новини

У трагедії на Кубані влада звинуватила самих потерпілих: У людей притупилася пильність

10 липня 2012 в 15:44
Влада Кримського району вважає, що люди повинні були в першу чергу рятувати себе самі, а вже тільки потім сподіватися на державу.
navodnenie.jpg
"Вести"

Влада Кримського району Краснодарського краю РФ, де в результаті повені загинуло понад 170 людей, заявила, що громадяни самі винні в своїй загибелі - люди повинні були в першу чергу рятувати себе самі, а вже тільки потім сподіватися на державу.

Про це заявив керівник відділу цивільної оборони та надзвичайних ситуацій Кримського району Денис Пронін.

Прогноз усі знали, яка складається ситуація - бачили, може, і не всі, але хто хотів - знав, каже він. «Моя думка - у людей притупилася пильність. Адже, за федеральним законом, вони повинні не тільки сподіватися на нас, а й рятувати себе і інших. Плюс швидкоплинність подій ... Тому всі докладені зусилля щодо оповіщення виявилися марними»

- Система оповіщення про повінь на Кубані не спрацювала належним чином, - МНС

Крім того, за словами Проніна, 75% населення Кримська живуть у небезпечних зонах, де ось уже півстоліття заборонено будувати житлові будинки. «Але коли в нас і кого зупиняли заборони?» - констатує він. Глава відділу ГО і НС стверджує, що люди зводять будинки самовільно, а потім ставлять перед фактом. При цьому жодного офіційного дозволу за останні півтора роки підписано не було, і з боку населення постійно надходили скарги, що дозволи не видають.

Пронін каже, що про лихо, яке насувається, в адміністрації знали з ранку, але фактична погода була сонячною та безвітряною і не віщувала катастрофи, тому людей оповістили по телебаченню біжучим рядком.

Відзначимо, що в літній день, коли практично нікого не було вдома, попередження, втім, мало хто міг побачити. А сирен, SMS-повідомлень, радіоповідомлень і подворових обходів, які також передбачені законом у разі природних катаклізмів, не було. Сирени, які чує весь Кримськ, були включені лише о 22:30, коли від стихії вже практично не можна було врятуватися.

Читайте також:

Спуск води з водосховища технологічно ніяк не міг бути причиною повені на Кубані, - Росгідромет


Гідрометцентр: Україні не загрожує НС, подібна до тієї, що сталася на Кубані


Західні ЗМІ: На Кубані влада пожертвувала людьми, рятуючи нафту

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...