Топ Новини

У телеканалу партнера Костусєва відібрали ліцензію

12 жовтня 2011 в 10:12
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення анулювала ліцензію на мовлення телерадіокомпанії «Глас» (Одеса) і студії «Калина» (Новоград-Волинський).
tv_televizor_pult1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За словами члена Нацради Євгенія Баранова обидва переможці конкурсу на місця у цифровому МХ-5 не сплатили ліцензійний збір.

Раніше ZN.UA повідомляло, що компанії можуть бути позбавлені ліцензій за несплату збору.

Телерадіокомпанія «Глас» вважається підконтрольною керівникові депутатської фракції Партії регіонів у Одеській міськраді Геннадію Трухановому. Компанія є учасником медіа-групи «Глас», до якої також входять телеканали «Країна рад», «Одеса Плюс», «Новий кабельний».

Одним із власників телеканалу «Одеса плюс» є мер Одеси Олексій Костусєв.

Нагадаємо, що 16 і 17 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення визначила переможців конкурсу на вільні місця в цифровому мультиплексі МХ-5 з регіональним покриттям.

Після проведення конкурсу Незалежна асоціація телерадіомовників України закликала 68 регіональних телерадіокомпаній, які не отримали ефірних частот, судитися з Нацрадою з телебачення і радіомовлення через позбавлення їх ліцензії.

Після цього Національна рада з питань телебачення і радіомовлення повідомила, що збирається провести повторний конкурс на 162 частоти в регіональному мультиплексі.

У 2015 році Україна зобов'язана повністю перейти на цифрове мовлення.

 

За матеріалами: Телекритика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...