Топ Новини

У світі відзначається день ненасильства

2 жовтня 2012 в 06:29
Міжнародний день служить ще одним приводом для того, аби пропагувати гасло ненасильства, в тому числі шляхом освітньої і суспільно-роз'яснювальної роботи.
nonviolence_sculpture.jpg
un.org

Міжнародний день ненасильства відзначається 2 жовтня, у день народження Махатми Ганді - керівника руху за незалежність Індії та засновника філософії та стратегії ненасильства. Це підкреслюється в повідомленні інформаційного центру ООН, присвяченому цій даті.

У ньому нагадується, що цей день був установлений згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН 15 червня 2007 року. У цьому документі було зазначено, що міжнародний день повинен бути ще одним приводом для того, щоб «пропагувати гасло ненасильства, в тому числі шляхом освітньої і суспільно-роз'яснювальної роботи». ООН підтверджує «універсальність принципу ненасильства», і своє прагнення «затвердити культуру миру, терпимості, розуміння та ненасильства».

За словами Ганді, «ненасильство є найбільшою силою в руках людства. Воно могутніше за найбільш потужну руйнівну зброю, породжену людською винахідливістю». Великий індієць також говорив: «Існує багато такого, за що я готовий померти, але немає нічого такого, за що я був би готовий вбити».

Читайте також:

Махатма Ганді: Босоногий переможець Імперії

ХОРОШУ РЕЛІГІЮ ПРИДУМАЛИ ІНДУСИ...

ЕНЕРГІЯ ТРАВИ. ЗАМІСТЬ ПЕРЕДМОВИ


ВБИВЦІ ЗАВЖДИ МІТЯТЬ У ЛІДЕРІВ

За матеріалами: Укрінформ
Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...