Топ Новини

У світі голодують 1 млрд людей, 1,3 млрд - переїдають

6 березня 2012 в 19:27
Існуюча система харчування призвела до появи армії нездорових людей. Глобальне поширення західного способу життя витіснило традиційний стиль харчування.
eda_produkti_rynok_48-650x430.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кожна сьома людина в світі голодує, але багато хто страждає від ожиріння - надлишкову масу тіла. Про це заявив Спеціальний доповідач з питання про право на харчування Олів'є де Шуттер, виступаючи сьогодні в Женеві на 19-й сесії Ради з прав людини, повідомляє центр новин ООН.

«Урбанізація, супермаркетизація і глобальне поширення західного способу життя витіснили традиційний стиль харчування. У результаті ми зіткнулися з катастрофічними наслідками для здоров'я людей», - сказав спеціальний доповідач. Він додав, що право на харчування означає не тільки доступ до достатньої кількості їжі, але також і можливість мати збалансовану і поживну дієту.

Недоїдання як і раніше широко поширене в світі - голодує кожна сьома людина. Одночасно 1,3 мільярда людей у ​​всьому світі мають надмірну масу тіла. Як мінімум, 300 мільйонів осіб страждають ожирінням.

Спеціальний доповідач закликав усі країни світу замість пігулок від ожиріння і спеціальних таблеток від браку тих чи інших поживних елементів запропонувати населенню стратегію боротьби з нездоровим харчуванням.

У своїй доповіді Олів'є де Шуттер запропонував обкладати високими податками нездорові продукти харчування, регулювати продаж продовольства з високим вмістом жирів і цукру, а також припиняти рекламу нездорової їжі. Представник ООН рекомендував урядам надавати підтримку місцевим фермерам, які поставляють на ринки здорову і свіжу продукцію.

Читайте також

ООН попереджає про можливість нового економічного спаду

ООН стурбована виснаженням світових сільськогосподарських угідь

ООН виступає за обов'язкове йодування солі в Україні

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...