Топ Новини

У США 46 млн людей проживають за межею бідності

13 вересня 2011 в 19:17
Кількість американців, що живуть за межею бідності, за підсумками 2010 року перевищила позначку в 46 мільйонів осіб. Про це йдеться в офіційному звіті Бюро перепису населення США (United States Census Bureau). За рік кількість бідняків в країні зросла на 2,8 мільйона людей.
USA_rushmore3.jpg
americansights.ru

Загалом за межею бідності в США живе 15,1 відсотка населення. Це на 0,8 відсоткового пункту більше, ніж роком раніше. Статистика Бюро перепису населення означає, що кількість бідних у США збільшується, навіть незважаючи на те, що країна вийшла зі стану рецесії.

Кількість бідних в США збільшується четвертий рік поспіль. Крім того, рівень бідності виявився на максимальному рівні за весь час ведення спостережень, тобто за останні 52 роки.

У звіті Бюро перепису населення йдеться також, що за останній рік значно зросла кількість бідняків серед людей, молодших 18 років (з 20,7 до 22 відсотка), а також серед американців, яким від 18 до 64 років (з 12,9 до 13 , 7 відсотка). Водночас, рівень бідності серед літніх людей (від 65 років) не змінився і склав дев'ять відсотків.

У прес-релізі також говориться, що середній дохід домогосподарства в 2010 році в США становив 49,4 тисячі доларів, що більш ніж на тисячу доларів менше, ніж роком раніше. При цьому найбільше в США (більше 64 тисяч), якщо розділити всіх американців за расовою ознакою, отримують азіати. На другому місці виявилися білі (без урахування латиноамериканців) - вони на рік заробляють по 54,6 тисячі доларів. На домогосподарства афроамериканців припадає по 32 тисячі доларів доходу.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...