Топ Новини

У школах Техаса запроваджують ідентифікаційні картки, щоб відслідковувати місцезнаходження учнів

18 вересня 2012 в 13:11
У школах Техаса почалося запровадження нових ідентифікаційних карток, які дозволять відстежувати місцезнаходження учнів. Школярі будуть увесь час носити картки при собі, а в разі втрати їхнім батькам доведеться заплатити штраф. Учні стурбовані тим, що мікрочіпи будуть відслідковувати їхнє пересування не тільки під час перебування в школі, але й у вільний час.
1.jpg
newsru.com

У середніх школах Техаса почалося впровадження нових ідентифікаційних карток, які дозволять відстежувати місцезнаходження учнів, повідомляє SecurityLab з посиланням на Foxnews. В оновлені ідентифікаційні картки будуть вбудовані спеціальні мікрочіпи радіочастотної ідентифікації (RFID), що дозволяють стежити за місцезнаходженням власника картки.

Управління округу заявило, що мікросхеми RFID, які використовуються в картках, дозволять збільшити безпеку, надавши можливість визначати місце розташування учнів і підраховувати їх число на початок кожного шкільного дня, щоб уникнути зниження державного фінансування шкіл, яке у США залежить від їхньої відвідуваності.

За даними видання, школярі будуть увесь час носити картки при собі, а в разі втрати їхнім батькам буде загрожувати штраф.

Пробний запуск програми заплановано на жовтень, коли на використання нових карток будуть переведені 4,2 тис. учнів з 2 шкіл округу. На наступному етапі експерименту до програми підключаться вже 112 шкіл та майже 100 тис. учнів.

- У Бразилії в шкільну форму почали вшивати чіпи, щоб учні не прогулювали


Думки батьків школярів, яких торкнеться реформа, розділилися. Багато хто з них виступив проти подібної системи, назвавши нові ідентифікаційні картки "шпигунськими пристроями".

Самі учні стурбовані тим, що мікрочіпи будуть відслідковувати їхнє пересування не тільки під час перебування в школі, але й у вільний час, але насправді це не так - RFID-позначки зчитуються спеціальними приймачами, які навряд чи будуть встановлені за межами школи. Радіус дії звичайного RFID-приймача - до 5 метрів.

Читайте також:

Київських дітей хочуть пускати в школу за картками

Одеська влада оснастила школи комп'ютерами китайської армії

Школяреві - атестат здоров'я

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...