У Росії створять новий конгрес українців

22 листопада 2012 в 05:42
24 листопада у Москві планується створення нового всеросійського об'єднання українців Росії.
ludi_devushki_vishivaka_ukr_ukraina_Den_nezavisimosti (111).jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

На установчому з'їзді «Українського Конгресу Росії», який відбудеться у Москві 24 листопада, планується створення нового всеросійського об'єднання українців Росії

«Це реакція української етнічної меншини РФ на заборону через суд Об'єднання українців Росії та створення псевдо-українських національних організацій нинішньою владою Російської Федерації», - заявили в Українському всесвітньому координаційній раді (УВКР).

Нагадаємо, 18 травня Верховний суд Росії ухвалив рішення про ліквідацію Об'єднання українців Росії і виключення його з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

- У Москві після ліквідації Об'єднання українців створили Український конгрес Росії

Після цього МЗС України розповсюдив заяву, в якій було зазначено, що рішення Верховного суду РФ свідчить про упереджене ставлення у Росії до діяльності української діаспори.

9 квітня Міністерство юстиції Росії зареєструвало нову Федеральну національно-культурну автономію «Українці Росії», на установчий з'їзд якої не пустили українських журналістів, а українська діаспора заявляла, що нова організація створюється без її відома.

26 травня 2012 року у Москві представники української діаспори ухвалили рішення про створення Українського конгресу Росії (УКР) - всеросійської організації української громади в РФ.

Читайте також:

У Німеччині створено Об'єднання українських організацій


МЗС звинуватило Росію в упередженому ставленні до української діаспори

Москва ліквідує Об'єднання українців Росії


У Росії закриють ще одну організацію українців

За матеріалами: Укрінформ
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...