У Росії набув чинності закон про хімічну кастрацію педофілів

29 лютого 2012 в 11:50
Від сьогодні у Росії набирає чинності закон, який посилює відповідальність за злочини сексуального характеру, здійснені щодо неповнолітніх.
ed971a75712eb3c2defb6fa522f0c217.jpg
actualcomment.ru

Президент Росії Дмитро Медвєдєв підписав закон, згідно з яким покарання для педофілів за насильство над дитиною молодше 14 років буде посилено до довічного позбавлення волі, хімічної кастрації і заборони на умовне засудження.

Зміни до Кримінального кодексу РФ і окремих законодавчих актів Російської Федерації з метою посилення відповідальності за злочини сексуального характеру, здійснені щодо неповнолітніх, були прийняті Держдумою 7 лютого 2012 року і схвалені Радою Федерації 22 лютого.

«Федеральним законом передбачено особливий порядок застосування примусових заходів медичного характеру до осіб, які здійснили злочини проти статевої недоторканності неповнолітнього, який досяг чотирнадцятирічного віку.

Такий комплекс заходів може включати в себе можливість застосування профілактичних медикаментозних засобів, у тому числі хімічної кастрації», - йдеться у довідкових матеріалах до документа.

Читайте також:

Ватикан просив не повідомляти про випадки педофілії у поліцію

Майже у кожній бельгійській єпархії Католицької церкви виявили священиків-педофілів

Міліція має намір провести повторну експертизу у «справі педофілів»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...