Топ Новини

У Печерському районі Києва знесуть ще один ресторан Ющенка-Саакашвілі

5 жовтня 2011 в 07:10
Комунальне підприємство «Київблагоустрій» Київської міськдержадміністрації за результатами тендеру 27 вересня 2011 року уклало угоду з ТОВ «Техбудмеханіка-Промдемонтаж» на роботи з механізованого демонтажу незакінченої будівлі ресторану, який знаходиться на Набережному шосе близько перетину з Дніпровським спуском у Печерському районі Києва.
uspensky_pechersk_stepbystep-hdr.livejournal.com.jpg
stepbystep-hdr.livejournal.com

За інформацією «Вісника державних закупівель», вартість угоди склала 2 млн грн.

Раніше столична прокуратура винесла припис про знесення недобудованого об'єкта з метою відновлення первісного вигляду набережної. За даними ЗМІ, це розпорядження було видано не без участі президента Віктора Януковича, який пішов назустріч керівництву Києво-Печерської Лаври. У Лаврі виступають проти будівництва ресторану неподалік від святого джерела, бо це може зашкодити підземним ходам Нижніх печер.

Будівництво ресторану компанією «Ріоні» почалося у 2007 році. Як повідомляло ZN.UA, раніше вже було знесено ресторан «Ріоні», який було побудовано в 2005 році і розміщено безпосередньо біля Лаври.

За інформацією ZN.UA, історія знесеного ресторану «Ріоні» така. Ріоні - це велика річка у Грузії, а «Ріоні» - це проект грузинського президента в Києві. Ресторану допоміг вирости в історичній зоні Віктор Ющенко у 2005 році, давши пряму команду «кому треба», незважаючи на те, що перешкодити будівництву хотіла церква. Проте грузинський президент Михайло Саакашвілі пообіцяв Блаженнішому за послугу новий храм на території Лаври. Ресторан побудували, а храм - ні.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...