Топ Новини

У Партії регіонів запропонували зробити 23 лютого вихідним днем

15 березня 2012 в 10:17
У Партії регіонів вважають, що введення 23 лютого додаткового вихідного дозволить посилити виховну та патріотичну роботу серед молоді.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, яким пропонується зробити День захисника Вітчизни 23 лютого вихідним.

Відповідний документ запропонував народний депутат від Партії регіонів Володимир Ландік.

У пояснювальній записці до документа наголошується, що коріння походження свята (Дня захисника Вітчизни) знаходиться ще у радянській історії. Однак за ці роки у суспільстві сформувався певний стереотип, що повноцінними і потенційними захисниками Вітчизни є і можуть бути тільки чоловіки.

«Існування Міжнародного жіночого дня 8 Березня додало цьому святу в суспільній свідомості ще більше гендерне забарвлення. Психологічно на неформальному рівні 23 лютого сприймається як свято всіх чоловіків», - вважає автор законопроекту.

Щоб зберегти баланс святкових і робочих днів, автор запропонував встановити додатковий вихідний день за рахунок 2 травня, оскільки День міжнародної солідарності трудящих в усьому світі святкують тільки один день - 1 травня.

На думку нардепа, введення у цей день (23 лютого) додаткового вихідного підвищить увагу до цього свята, дозволить посилити виховну та патріотичну роботу серед молоді, підвищить повагу до мужньої роботі військового щодо захисту своєї Батьківщини.

Як повідомляло ZN.UA, українським урядом розроблена Концепція загальнодержавної цільової соціальної програми патріотичного виховання населення на 2013-2017 роки. Передбачається, що починаючи з наступного року з українського бюджету на ці цілі буде щорічно виділятися 40 млн грн.

Читайте також:

Раді запропонували заборонити перейменування вулиць, названих на честь бійців Червоної армії

Щеплення безпам'ятством

Кабмін змусить українців удвічі частіше розмовляти на патріотичні теми

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...