Топ Новини

У Партії регіонів хочуть заборонити продаж алкоголю та пива після 22:00

21 грудня 2011 в 14:27
Продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) після 22:00 години до 07:00 години ранку, а також розпиття алкоголю на вулицях, у парках, скверах та у під'їздах жилих будинків можуть повністю заборонити.
pivo_beer_alcogol_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Відповідний законопроект №9621 зареєстрував у Верховній Раді 20 грудня народний депутат Андрій Пінчук (Партія регіонів).

Як зазначає автор змін, таке споживання робиться на очах неповнолітніх, чим схиляє їх до розпивання алкоголю та провокує уявлення про споживання алкоголю як про «звичайну справу».

Нагадаємо, раніше подібну ініціативу хотіли впровадити в місті Києві, а у Львові вже заборонили продаж пива у кіосках.

Законопроектом також пропонується заборонити продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів на відстані менше ніж 200 метрів від загальноосвітніх навчальних закладів.

Крім того, законопроект передбачає значне підвищення розмірів розміру штрафів за наступні правопорушення:

  • правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами;
  • розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу у громадських місцях у п'яному вигляді;
  • розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві;
  • доведення неповнолітнього до стану сп'яніння.

Зокрема, за продаж неповнолітнім (до 18 років) алкоголю та пива – штраф від 30 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів. При повторному за рік порушенні (це ж стосується і сигарет) – збільшення штрафу зі 150-250 до 250-500 мінімумів.

Також законопроектом пропонується встановити штраф (400-500 мінімумів) та кримінальну відповідальність – обмеження або позбавлення волі до 2 років - за систематичний (тричі за рік або частіше) продаж алкогольних напоїв або пива неповнолітнім. Підсудність вказаного злочину пропонується віднести до компетенції слідчих органів внутрішніх справ.


 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...