У Норвегії видали книгу електронних листів Брейвіка, в яких він «чуйний і терплячий»

3 вересня 2012 в 14:08
Книга заснована на даних, які отримали норвезькі хакери, зламавши електронну пошту Брейвіка. Норвезький видавець Кьєтіл Стормарк вважає, що електронне листування показує, яким терплячим і чуйним він був в деяких ситуаціях.
breyvik.jpg
podrobnosti.ua

Норвезький видавець Кьєтіл Стормарк оголосив про початок продажів книги "Особисті електронні листи вбивці", яка містить електронне листування норвезького терориста Андерса Брейвіка.

Книга заснована на даних, які отримали норвезькі хакери, зламавши електронну пошту Брейвіка.

"Електронне листування не дає повне уявлення про Брейвіка, але показує, яким терплячим і чуйним він був у деяких ситуаціях", - сказав Стормарк журналістам.

Адвокати Брейвіка виступили проти публікації книги, заявивши, що вона порушує його право на недоторканність приватного життя.

- Суд Норвегії визнав Брейвіка осудним і засудив до 21 року тюремного ув'язнення

Жертвами підриву урядового кварталу в Осло і бійні на норвезькому острові Утойя, які скоїв Брейвік у липні 2011 року, стали 77 осіб. Він не заперечував факт нападів, однак винним у тероризмі себе не визнав, стверджуючи, що діяв на благо норвезької нації. Він виступає проти мультикультуралізму та емігрантів з мусульманських країн.

У серпні 2012 року суд Норвегії визнав Брейвіка осудним і засудив його до 21 року тюремного ув'язнення. При цьому термін пізніше може бути продовжений, якщо буде визнано, що він все ще становить загрозу суспільству. Як Брейвік, так і прокуратура повідомили, що не будуть опротестовувати на даний вердикт.

Читайте також:

Норвезька в'язниця найме для Брейвіка «співкамерників»

В Осло 40 тис. людей заспівали пісню про світ, який ненавидить Брейвік (відео)

Брейвік вибачився перед «випадковими» жертвами свого теракту, проте про розстріл підлітків не шкодує

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...